Voor deelnemers aan de NAP-regeling
Ben je deelnemer aan de NAP-regeling? Dan heb je misschien gehoord dat Scildon jou op termijn een alternatief biedt om je vermogen verder op te bouwen.
Op dit moment zijn we achter de schermen druk bezig om alles zorgvuldig voor te bereiden. We willen namelijk ervoor zorgen dat alles netjes en duidelijk geregeld wordt, zodat jij straks precies weet waar je aan toe bent.
- Binnenkort ontvang je een uitnodiging voor ons webinar.
- We houden deze pagina up-to-date.
- Wil je alvast meer over ons weten?
Nieuws van Scildon
Hieronder vind je het laatste nieuws van Scildon.

Overname collectief pensioen
Heb jij een Scildon Pensioenregeling? Dan heb je van ons bericht gekregen dat Allianz in het vierde kwartaal onze collectieve pensioenportefeuille overneemt.

Zorgeloos wonen? Regel het goed met een ORV.
Koop je een huis of ben je je aan het oriënteren? Met onze Scildon Lifestyle Hypotheek ORV is het goed geregeld voor later. In de gids lees je hoe je dat slim aanpakt.

Scildon en Waard Leven fuseren
Het is een feit: vanaf 2 juli 2025 zijn Scildon en Waard samen. De Nederlandsche Bank heeft akkoord gegeven op de transactie.